Yaşam

5 Haziran 2023: Raflardaki kitaplar

Özel içerik

Yeni çıkan ve bu hafta raflardaki yerini alan kitaplardan biri… 5 Haziran prestijiyle okuyucuyla buluşan kitaplara bir göz atalım.

İyi okumalar dileriz…

Halk Hekimliği Hazinesi

Halk Hekimliği Hazinesi, Anadolu’da yüzyıllardır halk hekimliği olarak kullanılan bitkilerle ilgili kadim bilgileri kayıt altına almak için aslında çok değerli bir kaynaktır.

Sayfa: 312

Yarın güneş yeniden doğacak

Bu romanda hayat sürprizlerden nasibini alıyor ve özümüzle yeniden bağ kurmamız için bize umut veriyor.

Sayfa: 200

Zehirli Niyetlerden Nasıl Kurtulunur?

Bu kitap, kendimizi ve dünyayı zehirleyen niyetleri değiştirmek ve sevgiyle parıldayan bir dünya inşa etmek için yapılması gerekenler konusunda hepimize rehberlik ediyor.

Sayfa: 112

Geçen Baharın Sonu

Üç farklı bakış açısıyla aktarılan Sonbaharın Sonu, karakterler arasında geçişler yaparak onları birbirine bağlayan endişe, pişmanlık ve aşk katmanlarını birer birer ortadan kaldırıyor. Günümüzün en yetenekli anlatıcılarından birinin kaleminden merak uyandıran, esprili ve son derece insancıl bir roman.

Sayfa: 250

Hayat Sadece Ben Olduğumda Gerçektir

Metamorfik dansları ve insanı kendisine yönlendiren sıra dışı çalışmaları ile dünyada önemli bir izleyici kitlesine ulaşmayı başaran Gurdjieff, sizi kendi Dördüncü Yolunuzu bulmaya davet ediyor.

Sayfa: 150

Bir Kimya Meselesi

Güldüren mizahı, içgörüsü ve göz kamaştıran karakterleriyle Bir Kimya Problemi, ana karakteri Elizabeth Zott kadar benzersiz ve canlıdır.

Sayfa: 32

Daha bitmedi

Hayata dair bir kitap…

Sayfa: 176

Kardeşimin Koruyucusu

Kardeşimin Bekçisi, savaş çocuklarının zorluklarını ve mücadelelerini anlatan kitaplara harika bir katkı olacak.

Sayfa: 150

Ne Zaman Neredeyiz

şiir sevenler için…

Sayfa: 13

yıldızlar

Yazar Andrew King, astrolojide derin bir keşif yaparak yerçekimi, termal basınç, manyetik alanlar ve radyasyonun yıldızlar üzerindeki etkilerini açıklıyor ve bunu basınç, kütle ve yoğunluk gibi kavramları hatırlayanların yıldızlardan öğreneceği bir şekilde yapmayı başarıyor. okulda okuduğu fen derslerini anlayabilir.

Sayfa: 152

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

halfetiajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu