Yaşam

Gülcemal Dizisi Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı: Gülcemal 11. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Başrollerini Murat Ünalmış ve Melisa Sezen’in paylaştığı Gülcemal dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren ilgiyle izlendi. Her perşembe yeni bölümüyle ekranlara gelen dizinin yönetmen koltuğunda Merve Çolak ve Yusuf Pirhasan oturuyor. Gülcemal dizisinin merakla beklenen yeni bölümü 22 Haziran Perşembe günü izleyicilerle buluşacak. İşte Gülcemal dizisi 11. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

FOX TV’nin MF İmal imzalı dizisi Gülcemal yeni bölümüyle 22 Haziran Perşembe akşamı ekrana gelecek.

Her bölümüyle reytingleri alt üst eden dizinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Gülcemal 11. bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar…

Gülcemal dizisinin son bölümünde; Mert ve Deva’nın eskiden nişanlı olduklarını öğrenen Gülcemal, eski ürkütücü haline geri döner.

Deva, Gülcemal’in kendisinden uzaklaşmasına çok üzülse de inatla onu beklemeye devam eder. Deva ne yaparsa yapsın Gülcemal’i sevmeye devam eder.

Herkes Deva’ya kaçmasını söylerken o Gülcemal’den vazgeçmeyecektir. Gülcemal, Deva ve Mert’e ağır bir ceza verir.

Gülcemal dizisinin yeni bölümünde; Deva, Gülcemal’in sevgisini kazanmak için elinden geleni yapmaya hazırdır. Ancak Gülcemal ne kadar acı çekerse çeksin ona güvenemez.

Mustafa, Gülcemal ile konuşur ve Deva’nın gerçeği öğrendiğinde ondan uzaklaşacağını söyler. Gülcemal ise kendisi hakkında gizlenenleri öğrenmeye çalışır.

Deva, Gülcemal’le yeniden yakınlaşmaya başlar ama Zafer’in söyledikleri onu şaşırtacaktır.

İşte Gülcemal 11. Bölüm 2. Fragmanı;

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu