Haber

En sevdiği pozisyonu söyleyen Ferdi Kadıoğlu, çevirmenin çevirisi bitmeden sözünü kesti: Şaka yapıyordum.

Ferdi Kadıoğlu, Süper Lig’in 21. haftasında Kasımpaşa ile karşılaşacak olan Fenerbahçe için açıklamalarda bulundu. Yıldız futbolcunun farklı durumlarda oynadığı sorusuna verdiği yanıt dikkat çekti.

“10 SAYISI ŞAKADIR DİYORUM”

Sahada farklı durumlarda İsa tarafından ödüllendirilen Ferdi Kadıoğlu, “En sevdiğim mevki 10. Ben de kenarda oynamayı seviyorum. Nerede oynadığım önemli değil. Deplasmanda iyi performans gösterdiğimi düşünüyorum. Oynadığım pozisyonlar.” dedim. Yıldız futbolcu daha sonra “Hocam nerede görev verirse ben orada oynamaya hazırım. 10 numaram şakaydı tabi ki” dedi. terimleri kullandı.

Ferdi Kadıoğlu’nun açıklamalarının devamı şöyle:

“TEK ODAĞIM FENERBAHÇE”

Avrupa’ya gitme hayalim var ama grup olarak şampiyonluk için çalışıyoruz. Şu an tek odak noktam Fenerbahçe. Geçmiş dönemlere bakacak olursak ilerleme kaydediyoruz ve bunu hocamızla birlikte yapıyoruz.

“ÖĞRETMENİMİZ BİZE YARDIMCI OLUYOR”

Taktiksel güçlerimizin olduğunu düşünüyorum. Hocamızla savunma yönümü geliştirdiğimi düşünüyorum. Ekip olarak da kendimizi geliştiriyoruz. Maçlarda en iyi performansımı göstermek istiyorum. Hocamız da bu bahiste bize yardımcı oluyor.

aricakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu